Ochrona skóry przed zimnem i wiatrem

Chroń skórę przed elementami, przykrywając jak najwięcej. Zimą chronić skórę przed osuszaniem wiatru poprzez noszenie kapeluszy, chust i rękawiczek. Nosić ochronną czapeczkę, która chroni usta. Latem nosić czapkę baseballową lub suwak, aby chronić twarz przed ostrymi promieniami słońca i nosić luźne, jasne, długie rękawiczki koszule i spodnie, aby zapobiec pieczeniu skóry. Użyj wazeliny. Właściwości uwalniające wazeliny nie mogą być zaniżone. Wazelina jest bardzo zmiękczająca i tworzy barierę, która zapobiega odparowaniu wilgoci z powierzchni skóry. [1] Jest to także tania i radosna opcja w leczeniu suchej skóry kosztem.

Jak galaretka może być gruba i lepka, najlepiej ją stosować w nocy. Spróbuj zaszczepić skórę, założyć warstwę regularnego środka nawilżającego, a następnie nanieść cienką warstwę galaretki naftowej, aby zapieczętować wszystko.
Można również używać wazeliny dla suchych rąk i stóp. Płaszcz rąk i stóp warstwą wazeliny przed snem. Przykryć je bawełnianymi rękawiczkami i skarpetami w celu zwiększenia wchłaniania i zapobieżenia ścieraniu galaretki na arkuszach. Twoja skóra będzie miękka i wilgotna rano.